CH SLO CLAUDIE LOVE GOLDEN MARTHA

"Meggi"

SLOVINSKÝ ŠAMPION KRÁSY

Čekatelka titulu :

CHORVATSKÝ ŠAMPION KRÁSY

♥ 

CHOVNÁ FENA

(RK CZ - reg.č. 367/14)

Canisterapeutický pes - CT0366

(CHS Golden Claudie Love)

Narozena: 27.05.2013
ČLP/GR/16054/15
číslo čipu : 900008800673943 /BackHome/

Majitel: Dana Králová

Chovatel: Alena Janáková

rodokmen - databáze K9

Fotogalerie

ZDRAVÍ

DKK 0/0, DLK 0/0 (MVDr. Milan Decker)

výška 55 cm, skus nůžkový, plnochrupá

DNA testy:

GR-PRA1 N/N (clear), GR-PRA2 N/N (clear), PRA-prcd N/N (clear), ICT-A (Carrier)

ZKOUŠKY

28.4.2014 - Kařez - RK CZ - OVVR - 2. cena, 168 bodů

9.4.2017 - Třemošná u Plzně, Canisterapeutické zkoušky - Pomocné tlapky, o.p.s.

Prospěla na výbornou, max. počet bodů 60

VÝSTAVY

Datum Místo Rozhodčí Třída Ocenění
ROK 2019     
01.06. Podbrdská KV Rokycany Lenka Frnčová otevřená Výborná 3
26.05. Speciální klubová výstava retrieverů Hrušica (SLO) Brenda Hutchison (UK) otevřená Výborná 2, res. CAC
25.05. KV Plzeň MVDr. Šimek otevřená Výborná 2
08.05. KV Staňkov MVDr. Šimek otevřená Výborná 3
29.04.  CACIB Zadar Chorvatsko Olga Grin (RU) otevřená Výborná 4
28.04. CACIB Zadar Chorvatsko Dorota Witkowska (PL) otevřená Výborná 4
02.03. OV České Budějovice Otakar Vondrouš otevřená Výborná 1, Vítěz třídy
24.02. CACIB Rijeka Douglas Johnson(US) otevřená Výborná 3
23.02. CACIB Rijeka Marie Bailey (IT) otevřená Výborná 3
ROK 2018   
13.10. CAC Petrinja (HR) Srećko Kukić (HR) otevřená Výborná 2, res. CAC
06.10. CACIB České Budějovice Zdeňka Jílková otevřená Výborná
22.09. CAC Crikvenica (HR) Petar Klarič (HR) otevřená

Výborná 1, CAC, BOB

(čekatelka titulu chorvatský šampion krásy) 

19.08. CACIB Innsbruck (A) Prof.Dr. Niksa Lemo (CRO) otevřená Výborná 2, Res. CAC
18.08. CACIB Innsbruck (A) Mag.Dr.Otto Schimpf (A) otevřená Výborná 2, Res. CAC
05.08. Vltavýnská krajská výstava František Šimek otevřená Výborná 1, VT
08.05. Krajská výstava Staňkov Ing.F. Korda otevřená Výborná 1, VT
28.04. Krajská výstava Slavkov u Brna Lenka Frnčová  Otevřená Výborná 1, VT
ROK 2017
30.09. OVP Rokycany Mgr. Božena Ovesná otevřená Výborná 1, VT, OV
28.09. KV Martiněves 1. Podřipská Mgr. Božena Ovesná otevřená Výborná 1, VT
26.02. CACIB Rijeka (HR) Carlos Salos Melero (ESP) otevřená Výborná 3
25.02. CACIB Rijeka (HR) Carol Mulcany (IRL) otevřená Výborná 3
21.01. SVR Ljubljana (HR) Mateja Tomasic (SLO) otevřená Výborná 4
ROK 2016
02.12. SVR RK SK Pezinok MVDr. G. Ridarčíková (SK) otevřená Výborná 3
09.10. CACIB Lipica (SLO) Siret Lepasaar (EE) otevřená Výborná 1, CAC
08.10. CACIB Lipica (SLO) Laurent Pichard (CH) otevřená Výborná 1, CAC
04.09. CAC Trbovlje (SLO) Alenka Pokorna (SLO) otevřená Výborná 1, CAC
13.08. CAC Obala Koper (SLO) Darko Martinovič (HR) otevřená Výborná 1, CAC, BEST FEMALE, BOB (čekatelka titulu slovinský šampion krásy)
07.08. KV Týn nad Vltavou Lenka Frnčová (CZ) otevřená Výborná 1, VT, KV, 2.místo - FCI sk. 8
16.07. NVP Mladá Boleslav Zdena Jílková (CZ) otevřená Výborná 2, r. CAC
19.06. MVP Intercanis Brno Siniša Pavlovič (SRB) otevřená Výborná
11.06. NVP Klatovy Pavel Šulcek (CZ) otevřená Výborná 3
05.06. KV RK CZ Konopiště Hilary Lambshead (UK) otevřená Výborná
04.06. KV Rokycany M. Václavík (CZ) otevřená Výborná 2
21.05. OV Plzeň MVDr. F. Šimek (CZ) otevřená Výborná 1, VT, OV
08.05. KV KCHLS Humpolec José Mguel Doval (ESP) otevřená Výborná
07.05. KV KCHLS Humpolec Rafael M. Alcrudo (ESP) otevřená Výborná
23.04. MVP České Budějovice V. Adlt (CZ) otevřená Výborná 4
09.01. Hanácká národní výstava Brno Ing. F.Korda (CZ) otevřená Výborná 4
ROK 2015
23.10. Specální výstava SRK-Viničné (SK) David Hutchinson (UK) otevřená Výborná 2, R. CAC
27.09. OV Plzeň M. Václavík (CZ) otevřená Výborná 1
20.09.  KV RK CK Oslavany Kathy Gorman (UK) otevřená Výborná 3
19.09.  NVP Brno  M. Václavík (CZ) otevřená Výborná 2
26.07. KV RK CZ Horka nad Moravou Ingrid Grill (A) otevřená Výborná
13.06. Podbrdská KV Rokycany V. Adlt (CZ) otevřená  Výborná 2
09.05. KV-KCHLS Humpolec Siniša Pavlovič (SRB) mezitřída Výborná 4
08.02 MVP Brno Duško Piljevič (SRB) mezitřída Výborná 4
07.02. MVP Brno  Miloš Kašpar (CZ) mezitřída Velmi dobrá 3
ROK 2014
07.09. KV Týn nad Vltavou MVDr. F. Šimek (CZ) mladých Výborná 1, VTM
07.06.  KV Rokycany V. Adlt (CZ) mladých Výborná 2